Każdego dnia tysiące Polaków przeszukują internet w poszukiwaniu tanich noclegów na wakacje w Hiszpanii.

Flaga HiszpaniiSytuacja geopolityczna z jaką od kilku lat mamy do czynienia w Europie południowo-wschodniej i północnej Afryce, spowodowała drastyczny spadek wyjazdów turystycznych do takich krajów jak Tunezja, Egipt czy Turcja. Są to kraje, które do tej pory były najchętniej odwiedzane przez Polaków.
 

Wykorzystaj to że...

Dziś to właśnie Hiszpanię upodobali sobie Polscy turyści, ze wzgledu na gwarancję upalnej pogody, tanie noclegi i jeszcze tańsze połączenia lotnicze. Dlatego każdego dnia tysiące Polaków przeszukują internet wpisując w wyszukiwarkę tanie noclegi w Hiszpanii lub wynajem apartamentu w Hiszpanii...

Właśnie dzięki temu Twoja nieruchomość w Hiszpanii od dziś może być wynajmowana przez 365 dni w roku, podczas gdy Ty będziesz siedział wygodnie w fotelu. Przystąp do intuicyjnego portalu z know-how, doświadczeniem oraz polskim kapitałem i przygotuj się na gości z Polski.

Naszym celem jest wysyłać każdego dnia dziesiątki osób w różne zakątki Hiszpanii nie spotykając się z nimi realnie. Pomagać budować zamki z piasku dzieciom na wybrzeżu Costa Brava, będąc oddalonym od nich o tysiące kilometrów. Pragniemy współtworzyć setki ludzkich historii, osadzonych w oblanych słońcem hiszpańskich plażach.
 

Już dziś Twoja willa lub apartament w Hiszpanii mogą stać się częścią niezapomnianych wakacji wielu polskich turystów, którzy lądują na naszej stronie, zanim zrobią to na “Aeropuerto de Malaga”. 

 

Powierz nam swoją nieruchomość, a będzie ona na siebie zarabiać nawet poza sezonem. Uwierz w pasję połączoną z profesjonalizmem, która wynosi nas ponad branżowy horyzont. Koniec z tłumaczeniami ogłoszeń przez roboty Google – treść Twojego ogłoszenia przetłumaczy na język polski zespół profesjonalistów. U nas poczujesz się bezpiecznie, a Twoja nieruchomość będzie oglądana przez dziesiątki osób dziennie.

 

 

Poznaj 5 ważnych faktów będących fundamentem działania portalu eurobooking.pl:

 

1. Każdego dnia wysyłamy setki osób w różne zakątki Hiszpanii – wykorzystaj to!
2. Powiększ bazę nowych Gości, podnosząc dochodowość biznesu
3. Spraw, by Twoja willa lub dom w Hiszpanii stały się scenerią niezapomnianych przeżyć wyjątkowych ludzi
4. Zaufaj firmie z polskim kapitałem i hiszpańską duszą, uzależnioną od flamenco, tapas oraz widoku zachodu słońca na Costa Brava
5. Postaw na intuicyjny i dobrze wypozycjonowany portal, który zamieni Twoich odbiorców w Gości
 

 

Dołącz do największej społeczności właścicieli nieruchomości i zarabiaj już TERAZ
 

Listings to be compared
There are no listings to compare
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind
[X]
test